Kadeřnictví U parku

- dámské, pánské, dětské

- modní barvy, střihy, účesy na plesy, svatební účesy

- prodlužování vlasů metodou extendmagic, keratin, microring 

Představujeme vám revoluční způsob prodlužování vlasů, který splňuje požadavky i nejnáročnějšího zákazníka a stylisty. Spoje jsou oproti jiným prodloužením podstatně menší, pružné a velice odolné. Extendmagic vytváří vysoce kvalitní prodloužení a zahuštění vlasů, které může za normálních podmínek trvat déle než čtyři měsíce. Spoje nejsou ovlivněny chemickými látkami jako je šamponování a sušení vlasů. Ihned po prodloužení se mohou vlasy barvit a trvalit (doporučujeme pouze profesionály!)

Funguje perfektně na vypadávání vlasů, řídnutí vlasů, je vhodný pro velmi poškozené a jemné vlasy a pokrývá prořídlá místa (muži a ženy)

Prodloužení a zahuštění vlasů pomocí ExtendMagic probíhá tzv. za studena – nedochází tímto k možnosti poškození vlastních vlasů teplem.

Nezávislé testy prokázaly, že díky unikátnímu složení „lepící pásky“  ExtendMagic nedochází k poškození vlastních vlasů a navíc jsou vlasy po prodloužení zdravější a odolnější.

Prodloužení a zhuštění vlasů patentovaným přístrojem ExtendMagic je absolutní špičkou v oboru. Přístroj byl na rozdíl od konkurentů vyvinut pro lékařské účely, nikoli jako kosmetická pomůcka. Šetrná metoda byla původně určena ženám po chemoterapii.

SVATEBNÍ ÚČES

Svatební účes je pro ženu velice důležitý. Snažíme se tedy o maximální péči. Samozřejmostí je zkouška svatebního účesu, kde si probereme Vaši představu, inspirujeme se aktuálními trendy a vše sladíme tak, aby byl výsledek perfektní. Před samotnou svatbou doladíme střih, barvu, nebo případně melír. Spolupracujeme s profesionální fotografkou a vizážistkou! Pokud si u nás objednáte spolu se zkouškou účesu i zkoušku líčení, získáte profesionální ateliérové fotografie zdarma, abyste měla představu, jak vše bude vypadat!

MELÍR

Správně provedený melír dokáže skvěle oživit a zatraktivnit Váš účes bez toho, aniž by jste si musely měnit barvu vlasů. Kombinovaný melír Vám pomůže decentně i kreativně doladit Váš účes. Zaručený úspěch přináší melír tón v tónu a tmavější typy si mohou dovolit i kontrastnější barevné řešení.
Každý melír vlasy zeslabuje - více či méně poškozuje a vysušuje. Profesionální kadeřnice Vám poradí, jak následně o vlasy pečovat tak, aby byly zdravé a krásné.

BARVA

Přirozený vzhled barvy vyžaduje především pečlivou aplikaci a vhodně zvolený odstín. Barva musí být rovnoměrně nanesena, v případě kombinací více barev nebo odstínů, musí být zvolen vhodný postup barvení tak, aby se dosáhlo jemných a přirozených přechodů.

STŘIH

DĚTSKÝ - Nechte své dítě ostříhat moderně. Dětské střihy jsou určitě důležité, protože dáváte svému dítěti malý náznak dospělosti. Každá maminka chce mít krásnou holčičku, nebo chlapečka s nádhernými vlásky.

PÁNSKÝ - Střihání nůžkami i strojkem dle Vašeho výběru. Jednoduché i moderní účesy pro chlapce, muže i starší pány. Poradíme Vám s údržbou účesu i vhodný střih.

DÁMSKÝ - klasické střihy, modní trendy, nebo i lehká extravagance

 

 

 

Najdete nás na facebooku

 

 
© PS Media s.r.o.  -  powered by redakce-online.cz